Mizah Atölyesi

Mizah Atölyesi, katılımcılarımızla birlikte çeşitli özel bazı doğaçlama egzersizler uygulayarak ve son derece eğlenceli doğaçlama oyunlar gerçekleştirerek tam anlamıyla “organik” mizah ürettiğimiz ve birlikte gülüp eğlendiğimiz yepyeni ve bambaşka bir atölye fikrine dayanıyor.

 

İnteraktif yapısı ve eğlence dolu atmosferiyle yüksek enerjili ve keyifli bir kitlesel doğaçlama pratiği sunan Mizah Atölyesi; şirketler, kurum ve kuruluşlar için özel olarak tasarlanabilen doğaçlama programları dâhilinde; moral-motivasyon etkinlikleri, kurum içi eğitim aktiviteleri ve çeşitli özel programlar kapsamında uygulanabilen oldukça geniş bir çerçeve ve etkileşim alanına sahiptir.

 

Mizah Atölyesi, yaşamın yoğun ve yorucu atmosferine eğlenceli ve keyifli bir hava katar…

Mizah Atölyesi, doğası gereği eğlence ve kahkahanın hiç eksik olmadığı çok özel ve keyifli bir atmosfere sahiptir. Fakat bunun yanında atölyeyi asıl farklı ve değerli kılan şey, mizahın çok yönlü fayda ve etkilerini katılımcılarımızla da paylaşarak, onların çok daha “sağlıklı ve güçlü” bir mizah algısına sahip olmasına katkıda bulunuyor olmamız. Bu bağlamda da atölye bünyesinde, günlük yaşamın zorlukları ve stresle mücadelede mizahın etkin bir şekilde kullanımına ilişkin özel bazı çalışmalar da gerçekleştiriyor, mizahın iyileştirici ve rahatlatıcı gücünü hep birlikte deneyimliyoruz.

 

Mizah Atölyesi, tüm katılımcıların özel bir parçası olduğu, özgün bir program dâhilinde ve bütünüyle interaktif olarak gerçekleştirilir.

Atölyenin bu çok yönlü ve interaktif doğaçlama çalışmaları sayesinde katılımcılar; özgüven, güçlü ve etkili iletişim, daha hızlı, analitik ve çözüm odaklı düşünebilme, kriz yönetimi, ekip ruhu gibi temel kazanımlar elde etmelerinin yanında, atölyenin grup dinamiğine dayalı motivasyon artırıcı niteliği ve eğlenceli atmosferi sebebiyle de oldukça keyifli vakitler geçirirler.

 

Mizah Atölyesi’nde; şirket, kurum ve kuruluşların ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda bir program hazırlanarak, kitleye özel bir etkinlik planı sunulur.

Süre: 1,5 saat

Önceki atölyelerden görüntüler: