Nefes Farkındalığı Atölyesi Global Career Summit’teydi!

eglenceli-egitimlerGeçtiğimiz hafta Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşen Global Career Summit’te üniversite öğrencileriyle buluştuk ve “Nefes Farkındalığı Atölyesi”ni paylaştık. OgrenciKariyeri.com’un düzenlediği zirveye pek çok şirket ve konuşmacı katıldı. Oldukça kalabalık geçen zirveyi meraklı bakışlarıyla genç üniversite öğrencilerinin yanısıra yeni mezun olmuş ve kariyer hedefleri için adım atmaya çalışan kişiler ve hatta iş yaşamında oldukça tecrübeli profesyoneller de doldurdu.
kurumsal-egitimlerBu güzel kalabalık ekipten aldığımız mükemmel enerji ile nefes teknikleri eğitimi vermek oldukça keyifliydi. Eğitimimize katılan gençlere öncelikle nefesle ilgili teorik bilgiler verdik. Doğru ve yanlış nefes alışkanlıkları ile başlayarak, çocuk nefesine dönebilmenin önemini anlattık.

 

Nefes tekniği uygulamalarıyla beraber kaburga nefesini, diyafram nefesini öğrendik, bilinçsiz alışkanlıklarla aldığımız yanlış nefesleri doğrularıyla düzelttik. Katılımcılarımız birbirinden ilgili sorular sorarak da eğitimimize renk kattılar.

nefes-atolyesi
Güneşli bir kış gününde, Boğaziçi Üniversitesi’nin 1800’lerde faaliyete geçen en eski binalarından olan Albert Long Hall’de genç, dinamik ve güleryüzlü katılımcılarla güzel bir gün geçirme fırsatımız oldu.

 

Nefes Farkındalığı Atölyesine katılan, eğitimimizi keyifle geçirmemizi sağlayan tüm katılımcılarımıza çok teşekkür ediyoruz.

nefes-teknikleri-atolyesi

Comments are closed.