Logo’da Nefes Teknikleri İle Stresimizi Yönettik!

NEFES-teknikleri-stres-yonetimi15 Ağustos Salı günü, Logo Business Solutions şirketinin Gebze’deki aydınlık ve nefes alan koridorlarıyla, ferah oturma düzeniyle gönlümüzü fetheden ofisindeydik. “Nefes teknikleri ile stres yönetimi” etkinliğini gerçekleştirdik. Kırmızı tuğlalarla örülü Logo’da 15:00’da başlattığımız etkinlik için, katılımcılar büyük konferans salonunu doldurdular. Aynı zamanda, canlı yayınla İstanbul

dışındaki ofislere de ulaştık. Öncelikle nefes teknikleriyle ilgili bilgiler aktardık, sonra hep birlikte nefes uygulamaları yaptık.

Siz de mi yanlış alışkanlıklarla nefes alıp veriyorsunuz yoksa? İşte bunun sağlıksız olduğunu ve daha verimli nasıl nefes alınacağını öğrendik. Nefes alışkanlığımızın sağlığı etkilediğini öğrendik. Belli bir nefes sayısıyla doğduğumuza ve ne kadar az nefes alıp verirsek o kadar uzun yaşayacağımıza inanan kültürler olduğunu biliyor muydunuz?
nefes-semineri

Etkinlik boyunca bol bol nefes alıp verdik, pek çok teknik uyguladık. Katılımcılarla beraber hem sakinleştik hem daha sağlıklı bir yaşama giden büyük bir adım attık. Sabah kalktığımızda, işe giderken, molalarda ya da yatmadan önce uygulayabileceğiniz pek çok nefes tekniği ile stresi hayatımızdan uzaklaştırabilir, daha temiz ve boş bir zihin oluşturabiliriz. Siz nefes tekniklerinden hangisini seçmek isterdiniz? Biz “sufi nefesi”ni çok seviyoruz örneğin.
kurumsal-atolye-yarisma

Nefes uygulamalarının arasında diyaframımızı ne kadar güçlendirebildiğimizi görmek için bir de yarışma düzenledik ve kazanan katılımcımıza hediyesini takdim ettik. 🙂

Oldukça enerji dolu gelen katılımcılar nefes teknikleri uygulamalarını çok sevdiler. Biz de onlarla etkinlik yapmayı çok sevdik. Nefes Teknikleri ile stres yönetimi etkinliğimize katılan 100’ün üzerindeki Logo çalışanına çok teşekkür ederiz. Artık hepimiz daha sakin ve daha sağlıklıyız.

Comments are closed.