Instagram Fotoğrafçılığı Atölyesi Bu Kez Antalya’daydı!

instagram-fotografciligi-egitimiBu haftaya Antalya’da başladık…

Meteorolojinin “son dakika” haberleri gözümüzü korkutsa da, hava korktuğumuz gibi olmadı, aksine güneşiyle bizi karşıladı sıcak Antalya.

Havalimanından Kemer’e yaptığımız yolculuğun ardından, Teva & Innovex Benim Dünyam Ekibi Dönem Toplantısı’nın gerçekleştiği Renaissance Otel’e ulaştık. 3 günlük toplantının ilk günü sona ererken, çoğunluğu eğitim hemşirelerinden oluşan toplantı katılımcıları onlara içeriği ve ismiyle ilgili bilgi verilmeyen “sürpriz” etkinliği heyecan ve merakla bekliyordu. Saat 17:30’da başlayan Instagram Fotoğrafçılığı Atölyesi’nde önce katılımcıların kendi bilgilerini değerlendirebilmeleri için bir oyun oynadık. Hemen ardından Instagram fotoğrafçılığının geleneksel fotoğrafçılıktan farkları, dünyanın en iyi instagram fotoğrafçıları, influencer’ların bu işten ne kadar para kazandıkları 🙂 ve elbette instagram’da uzun vadede daha etkin bir hesap sahibi olmanın yollarını konuştuk.

 

Nasıl daha doğru fotoğrafları çekileceğini öğrenen katılımcılarımız verilen serbest fotoğraf çekim arasında otelin çeşitli köşelerinde birbirinden güzel açılardan kareler yakalayarak hünerlerini sergilediler.

Son kısımda öğrendiklerini estetik zevkleriyle birleştirerek katıldıkları online oyunda rekabete giren katılımcılar arasından en yüksek puanı alan katılımcımız hediyesiyle mutlu olurken asıl büyük yarışma yeni başlıyordu. 3 günlük bu dönem toplantıları boyunca çekecekleri fotoğraflardan Instagram’da #benimhikayem etiketiyle paylaşarak katılacakları Instagram Fotoğrafçılığı Yarışması’nın jürisi bakalım hangi fotoğrafları ödüllendirecek. Heyecanla bekliyoruz. 🙂 

 

Comments are closed.