Fibabanka’da Kahkaha Yogası Yaptık!

kurumsal-etkinlik-kahkahaPazartesi günü sonbaharın serin ama güneşli havasının verdiği enerji ile “Kahkaha Yogası” için Fibabanka’daydık.
Bol bol kahkaha atmak için bu güzel günde katılımcıların meraklı gözlerle salonu doldurmasıyla saat 12:45’te Kahkaha Yogası etkinliğimize başladık. Etkinliğe gösterilen yoğun ilgi bizim de daha çok heyecanlanmamıza neden oldu. Kalabalık bir ekiple başladığımız etkinliğimiz yüksek enerjileri sayesinde keyifle devam etti. Öncelikle gülmenin önemini ve bize yararlarını öğrendik, daha sonra uygulamalarla beraber kahkaha atmanın verdiği mutluluğu yaşadık. Güldükçe mutlu olduk. Katılımcılarımızla en çok da “serbest gülme” uygulaması yaparken kahkahalara boğulduk.

kahkaha-yogasi-eglence
Çocuklar günde 300 kere gülerken, yetişkinlerin ortalama 15 kere güldüklerini biliyor muydunuz? Kahkaha Yogası etkinliğimiz ile çocuklar kadar neşeli kahkahalar atarak ekip ruhunu canlandırdık. Hem fiziksel hem ruhsal sağlığımıza 1 saatlik yatırım yaptık ve katılımcılarımızla beraber iş stresinden uzaklaştık.

 “Mutluluk paylaşılmak için yaratılmıştır.”
Corneille

Bu güzel günde Kahkaha Yogası etkinliğimizde bizimle olan, kahkahalarıyla enerjimize enerji katan tüm Fibabanka çalışanlarına teşekkür ederiz. Hep beraber güldük, kahkahalarımızı, mutluluğumuzu paylaştık.

kahkaha-yogasi

Comments are closed.