Yükleniyor Etkinlikler

« Tümü Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti

Bu Hayat Benim! Farkındalık Atölyesi

19/08/2017 @ 10:00 - 14:00

| KONTENJAN DOLMUŞTUR

Bu atölye, yaşantınızın ellerinizin arasından kum gibi kayıp gitmesi yerine sizin mutluğunuza ve iç huzurunuza yönelik bir akış içinde olmasını sağlayacak bir farkındalık çalışmasıdır. Her birey kendi mutluluğunun dolayısıyla huzurunun mimarıdır. Bu sebeple hepimiz, yaşantımızda her daim var olmasını istediğimiz bu duyguya kavuşup bunun tüm hayatımızı kapsayacak şekilde kalıcı olmasını isteriz ve bunun için çaba sarf ederiz. Ancak bazı zamanlarda her şeye rağmen bu noktanın uzağında kaldığımızı görürüz. Artık elimizin kolumuzun bağlı olduğu, ne yapsak fayda getirmeyeceği düşüncesine kapılırız. Fakat bazen çevremizden duyduğumuz bir söz, radyoda dinlediğimiz bir konuşma, okuduğumuz kitaptaki bir satır bize bir farkındalık sağlar.

Bize “Evet tabii ya!” dedirten tesadüfi anları bu çalışma özelinde profesyonel bir yaklaşımla hayatlarınıza katmanızı, kendi kendinizi keşfederek mutluluğa ve huzura ulaşmadaki bu yolculukta kullanabilmenizi hedefliyoruz. Hayatınızın arzu ettiğiniz yönde akış bulması için atölyemize buyrunuz.

İçerikte neler mi var?
• Relaksasyon çalışması
• Yaşam çarkı
• Kişisel gelişim çalışması
• Meditatif çalışma
• Kişisel gelişim değerlendirmesi


Atölye Lideri Esin Aybar kimdir?

1972 yılında İstanbul’da doğdu. 1994 yılında Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili Edebiyatı Bölümü’nü bitirdikten sonra aynı yıl Marmara Üniversitesi’nde Pedagojik formasyonunu tamamlayarak İstek Vakfı Okulları’nda İngilizce Öğretmeni olarak göreve başladı. 2003-2004 yılları arasında aktif iş hayatı devam ederken Yeditepe Üniversitesi’nde MBA çatısı altında Eğitim Yönetimi ve Denetimi dalında yüksek lisansını tamamladı. 20 yıllık meslek tecrübesini ICF onaylı DEHB(Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite) ve Öğrenci koçluğuyla birleştiren ESİN AYBAR bireylerin iş, aile, sosyal hayatlarında dengeli olmaları ve kariyer seçimlerini sağlıklı yapabilmeleri için hizmet vermektedir.

BU EĞİTİMİN KONTENJANI DOLMUŞTUR, İLGİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ!

Detaylar

Tarih:
19/08/2017
Saat:
10:00 - 14:00
Ücret:
KONTENJAN DOLMUŞTUR
Etkinlik Etiketler

Organizatör

FunOfis
E-mail:
iletisim@funofis.net

Mekan

Kozyatağı OpenUpCall
19 Mayıs Mahallesi, Turapoğlu Sokak, Hamdiye Yazgan İş Merkezi, No:4 Kat:2, Kozyatağı
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar