Boğaziçi Üniversitesi İnsan Kaynakları Zirvesi’ndeydik!

NEFES-egitimiGeçtiğimiz hafta Boğaziçi Üniversitesi Humanspire İnsan Kaynakları Zirvesi’ne “Nefes Teknikleri ile Stres Yönetimi” eğitimimiz ile katıldık. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi ve İşletme Kulübü’nün düzenlediği zirveye pek çok şirket ve konuşmacı katıldı. Oldukça kalabalık geçen zirveyi meraklı bakışlarıyla genç üniversite öğrencilerinin yanısıra yeni mezun olmuş ve kariyer hedefleri için adım atmaya çalışan kişiler ve hatta iş yaşamında oldukça tecrübeli İnsan Kaynakları Profesyonelleri de doldurdu.

Bu güzel kalabalık ekipten aldığımız mükemmel enerji ile nefes teknikleri eğitimi vermek oldukça keyifliydi. Eğitimimize katılan gençlere öncelikle nefesle ilgili teorik bilgiler verdik. Doğru ve yanlış nefes alışkanlıkları ile başlayarak, çocuk nefesine dönebilmenin önemini anlattık. Nefes tekniği uygulamalarıyla beraber göğüs nefesini, diyafram nefesini öğrendik, bilinçsiz alışkanlıklarla aldığımız yanlış nefesleri doğrularıyla düzelttik. Nefes yarışmamıza başta çekingen yaklaşsalar da cesur yarışmacılarımız oldukça başarılı çıktı. Katılımcılarımız pek çok soru sordular ve meraklı bakışlarıyla bütün enerjilerini bizimle paylaşarak eğitimimize renk kattılar.

Nefes-stres-yonetimi
Kışı iyice hissettiğimiz kasım ayında bizi de ekiplerine dahil eden Boğaziçi Üniversitesi ekonomi ve işletme kulübündeki her bir öğrenciye çok teşekkür ederiz. Genç, dinamik ve güleryüzlü insanlarla güzel bir gün geçirme fırsatımız oldu. Bu enerji sayesinde biz de eğitimimizi en yüksek verimle yapmış olduk. Nefes Teknikleri ile Stres Yönetimi eğitimimize katılan, eğitimimizi keyifle geçirmemizi sağlayan tüm katılımcılarımıza çok teşekkür ediyoruz. Umuyoruz hepinizin kariyer yolu çok açık olur ve hayallerinizi yaşarsınız. 🙂

Comments are closed.