Bir İş Hayatında Maestro Olmak Eğitiminin Daha Sonuna Geldik!

Life Balance Coaching Center Kurucusu eğitmenimiz Esin Aybar’ın duygu-düşünce-davranış dengesine dair bilgi ve tecrübelerini aktardığı “İş Hayatında Maestro Olmak” eğitimimizden geriye kalanlar…

Katılımcılarımızdan bazılarının yorumları:

“Yalnızca iş dünyası değil, genel olarak tüm hayatta kendi önümde duran engeli net olarak isimlendirmem ve stresi yönetmem için uğraşmam gereken sorunları belirlememi sağladı.”

duygu-dusunce-davranis-dengesi

“Öncelikle meslektaşım olarak Esin Hanım’ın bize kattıkları ve onu şu an durduğu noktada görmek bana ilham verdi. Yalnızca konuşmada kalmayacak aynı zamanda hayatımın her alanında kullanabileceğim teknikleri keşfetmemi sağladı. Son olarak bu eğitim, her çukurdan çıkabilmek ve ileriye gidebilmek için bir dönüm noktası oldu.”

kurumsal-egitimler

“İnsanların duygu ve düşüncelerini bazen fark edemedikleri ufak yöntemlerle şekillendirebildiklerini ve bunun çoğu durumu kolaylaştırabileceğini bir kez daha anlamış oldum.”

is-hayati-egitim

“İş hayatında duygularımı kontrol edemiyormuşum gibi düşünüyordum. Fakat aslında stres dışında üzüntü, coşku, hayır diyebilme gibi duygu durumlarında ne kadar iyi yönetebildiğimin farkına vardım. Enerjinize, emeğinize sağlık. Kendiniz gibi içinde coşku olan insanlarla aydınlansın yolunuz…”

Comments are closed.