Artık Pazartesi Sendromu Yanınıza Bile Yaklaşamaz!

Çünkü,

Artık “PAZARTESİ SENDROMUNA İLAÇ GİBİ” bir atölye var: Mizah Atölyesi

Mizah-iletisim-egitimi

Mizah Atölyesi, katılımcılarımızla birlikte son derece eğlenceli doğaçlama oyunlar gerçekleştirerek tam anlamıyla “organik” mizah ürettiğimiz ve birlikte gülüp eğlendiğimiz bir grup çalışması.

İnteraktif yapısı ve eğlence dolu atmosferiyle yüksek enerjili ve keyifli bir kitlesel doğaçlama pratiği sunan Mizah Atölyesi, doğası gereği eğlence ve kahkahanın hiç eksik olmadığı çok özel ve keyifli bir atmosfere sahip. Fakat bunun yanında atölyeyi asıl farklı ve değerli kılan şey, mizahın çok yönlü fayda ve etkilerini katılımcılarımızla da paylaşarak, onların çok daha “sağlıklı ve güçlü” bir mizah algısına sahip olmasına katkıda bulunuyor olmamız.

Bu bağlamda da atölye bünyesinde, günlük yaşamın zorlukları ve stresle mücadelede mizahın etkin bir şekilde kullanımına ilişkin özel bazı çalışmalar da gerçekleştiriyor, mizahın iyileştirici ve rahatlatıcı gücünü hep birlikte deneyimliyoruz.

Kazanım ve Faydaları:
Mizah Atölyesi’nin bu son derece farklı ve eğlenceli interaktif programı sayesinde katılımcılar;
Özgüven,
Güçlü ve etkili iletişim,
Daha hızlı, analitik ve çözüm odaklı düşünebilme
Kriz yönetimi
gibi temel kazanımlar elde edebilmelerinin yanında mizah odaklı iletişim dilinin etkileyici ve rahatlatıcı gücüyle birlikte, mizahın günlük yaşama dair fayda ve olumlu etkilerini de keşfetme fırsatı bulacaklar.

Atölyeye sadece 1 kez gelerek gülüp eğlenebileceğiniz ve mizahı doğaçlama oyunlarla deneyimleyebileceğiniz gibi, farklı tarihlerde defalarca da gelebilirsiniz. Bizi ve yaptıklarımızı tanıdığınızda zaten göreceksiniz ki, atölye içinde oynadığımız onlarca oyunun her biri, katılımcılarımızı her defasında yepyeni bir oyunla karşılaşmışçasına eğlendiriyor…

 

EĞİTMEN: Cengiz Ferhat Altay
ABD’de oyunculuk ve tiyatro eğitimi alan Cengiz Ferhat Altay, Türkiye’de de doğaçlama eğitimi gördükten sonra 2009 yılından itibaren bu alanlarda kişisel atölye çalışmalarına başlamış; birçok üniversite, kurum ve kuruluş bünyesinde çeşitli atölyeler, tek kişilik gösteri ve doğaçlama sahne performansları gerçekleştirerek binlerce kişiyle buluşmuştur. Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan Altay, halen Marmara Üniversitesi’nde Sinema Yüksek Lisansı’na devam etmekte ve kurumlar bünyesinde çeşitli gösterilerle birlikte, mizah odaklı özel atölye çalışmaları gerçekleştirmektedir.

TARİH: 2, 16, 23, 30 Mayıs Pazartesi günlerİ
SAAT: 19:00-20:30
ADRES: KariyerİST Şişli (Abide-i Hürriyet Cad. Hasat Sk. No:2/5)
ÜCRET: 75 TL (1 günlük atölye katılımı)

Kaydınızı buradan gerçekleştirebilirsiniz: http://bit.ly/1RPpt6S

Sorularınız İçin: iletisim@funofis.net

Comments are closed.