2 Farklı Eğitimle Kariyernet’te Canlı Yayındaydık!

nefes-teknikleri-egitimiGeçtiğimiz hafta kariyer.net kullanıcılarına yönelik düzenlenen eğitimlerdeydik. Daha önce de Onuncu Kat programları dahilinde çeşitli eğitimler verdiğimiz Kariyer.net’te bu kez de önce “Kurumlarda Mutluluk Kültürü Yaratmak” eğitimimizi İnsan Kaynakları profesyonelleriyle online olarak paylaştık.

 

Webinar düzeninde gerçekleştirdiğimiz seminer içeriğimiz 70’in üzerinde katılımcıyla hareketlenirken, kurumlarda mutluluğu artırmanın verimliliği artırdığını, verimlilik arttığında da karlılığın arttığını konuştuk.

 

Türkiye’den ve dünyadan çeşitli örneklerle, mutlu iş yeri olmak için neler yapılabileceğinden bahsettiğimiz eğitimin ardından sıra bir sonraki eğitimimize geldi. Bu kez katılımcı kitlemiz mülakatlara katılan adaylardı.

Kariyernet kullanıcıları, mülakatlarda heyecanlarını yenmek için neler yapabileceklerini sormuşlar. Kariyer.net yetkilileri de bize ulaştı.:) Onlar için özel olarak tasarladığımız Mülakatta Doğru İfade İçin Nefes Teknikleri eğitimini canlı yayınla 5binden fazla katılımcıyla paylaşarak, mülakattan önceki gece uyumadan önce uygulanabilecek nefes tekniklerinden mülakat esnasında ses titremesinin önüne geçilebilecek egzersizlere dek pek çok farklı nefes egzersizi paylaştık.

 

Daha dingin bir yaşam sürmenin, heyecanlandığımız, stresli olduğumuz anların sayısını ve yoğunluğunu artırmak bazı tekniklerle bizim de elimizde. Üstelik tamamen ücretsiz ve sağlıklı bir kaynak olan oksijeni içeren havayla birlikte tek yapmamız gereken nefes alma düzenimizi kontrol etmek.

 

Facebook’taki canlı yayının ardından eğitimin videosu Kariyer.net Facebook sayfasına da eklendi. Buradan ulaşarak sizler de heyecan ve stresi kontrol altına almanın yollarını keşfedebilirsiniz. Biz bu yazıyı yayına hazırlarken videonun görüntülenme sayısı 11 bine ulaşmıştı bile…

Mülakatta Doğru İfade İçin Nefes Teknikleri

nefes-teknikleri-egitimi

Video boyunca ekranda sadece eğitmenimizi göreceksiniz ancak kamera arkasında olup da videonun kaliteli olması için hiçbir desteği esirgemeyen 8 kişilik dev Kariyer.net kadrosuna da ayrıca teşekkür ederiz.:)

Comments are closed.